BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI portalu SPAeden.pl

W trosce o poczucie bezpieczeństwa Czytelników portalu SPAeden.pl prezentujemy zasady zbierania i przetwarzania informacji o użytkownikach portalu SPAeden.pl:

Aby móc korzystać z portalu SPAeden.pl nie jest wymagana żadna rejestracja, czy pozostawienie jakichkolwiek danych osobowych.

W celu otrzymywania od nas cotygodniowego newslettera z informacją o treściach i nowościach pojawiających się na portalu oraz o konkursach i promocjach, a także w celu otrzymywania raz w miesiącu elektronicznej wersji Magazynu EDEN oraz informacji o pojawieniu się innych naszych wydawnictw, konieczne jest pozostawienie adresu e-mailowego oraz imienia (ew. imienia i nazwiska). Szanujemy Twoją prywatność i nie udostępniamy naszych baz podmiotom trzecim. Z newslettera można się w dowolnym momencie wypisać, choć w przyszłości uniemożliwi to udział w naszych konkursach.

Jedynie w przypadku wykupienia prenumeraty drukowanych wersji naszych magazynów wymagane jest wypełnienie formularzy z dokładniejszymi danymi, co umożliwia wysyłkę czasopism i faktur.

Organizujemy wiele konkursów, a także nagradzamy aktywnych użytkowników naszego portalu i profilu na FB. Często przy tej okazji prosimy o dodatkowe dane (typu: dokładny adres do wysyłki, telefon czy, w uzasadnionych przypadkach, także wiek). Dane te przechowujemy i wykorzystujemy wyłącznie w czasie trwania konkursu. Jedynie adres e-mailowy wraz z nazwą (ew. imieniem i nazwiskiem) pozostaje w naszej bazie, bowiem udział w naszych konkursach oznacza zgodę na otrzymywanie raz w tygodniu newslettera portalu SPAeden.pl.
Podczas wizyty użytkownika na stronie zbierane są również informacje, które służą nam do diagnozowania problemów związanych z pracą naszego serwisu, analizą naruszeń bezpieczeństwa czy też gromadzenia danych demograficznych. Są to między innymi adresy IP, informacje o wykorzystywanych systemach operacyjnych czy przeglądarkach. Na podstawie tych informacji sporządzamy zbiorcze zestawienia statystyczne, które pozwalają nam ulepszać nasz serwis i lepiej dostosowywać go do potrzeb użytkowników. W uzasadnionych przypadkach dane te ujawniane są osobom trzecim. Są to zazwyczaj informacje o oglądalności naszego portalu i nie zawierają żadnych informacji pozwalających na identyfikację pojedynczych użytkowników.

Nasz serwis, podobnie jak większość serwisów internetowych, wykorzystuje pliki Cookie. Pozwala to na spersonalizowanie naszej witryny pod kątem konkretnego użytkownika i umożliwia poprawne działanie niektórych funkcji portalu. Pliki Cookie mogą zostać zablokowane w przeglądarce użytkownika – nie pozbawi go to dostępu do naszego portalu, jednak niektóre jego funkcje mogą przestać działać poprawnie.

Dostęp do wyżej wymienionych danych mają jedynie uprawnieni do tego pracownicy portalu SPAeden.pl i firmy Semana sp. z o.o., która administruje tymi danymi. Są one przechowywane i przetwarzane w sposób zgodny z wymogami prawa polskiego, a w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Użytkownicy w każdej chwili mają możliwość zmiany swoich danych lub ich usunięcia.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących powyższej deklaracji ochrony prywatności prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

reklama

Społeczność

reklama

Perfect SPA Awards

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor